Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolish-Dutch Business Forum in the Netherlands

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ewa Chmura-Golonka | 2016-12-14 11:30:47
forum, wphi, pccnl, przedsiębiorcy, biznes, morawiecki, kamp, holandia, polska

W dniu 24 listopada 2016 r. w Hadze odbyło się Polsko-Holenderskie Forum Biznesu (Polish-Dutch Business Forum in the Netherlands) zorganizowane przez Polską Izbę Handlową w Niderlandach, we współpracy z RVO (Netherlands Enterprise Agency) oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hadze.

W dniu 24 listopada 2016 r. w Hadze odbyło się Polsko-Holenderskie Forum Biznesu (Polish-Dutch Business Forum in the Netherlands) zorganizowane przez Polską Izbę Handlową w Niderlandach, we współpracy z RVO (Netherlands Enterprise Agency) oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hadze. W Forum udział wzięli Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki oraz Minister Spraw Ekonomicznych Królestwa Niderlandów Henk Kamp.

IMG0139edytuj opis zdjęcia

W Forum uczestniczyło ponad 200 osób: polscy i holenderscy przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji rządowej obu krajów, reprezentanci urzędów marszałkowskich, specjalnych stref ekonomicznych i parków technologicznych. W wystąpieniu otwierającym Minister Morawiecki podkreślił wagę małych i średnich przedsiębiorstw w kształtowaniu polskiej i holenderskiej gospodarki. Minister Morawiecki w swoim przemówieniu przedstawił m.in. perspektywy rozwoju polskiej gospodarki i możliwości współpracy w obszarze innowacji i nowoczesnych technologii oraz wyzwania, przed którymi obecnie stoi Unia Europejska.

W trakcie Forum dobyły się również panele dyskusyjne i seminaria dla przedsiębiorców dotyczące praktycznych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i Holandii, polityki podatkowej oraz możliwości inwestycyjnych w obu krajach.

IMG0157 Doing business in the Netherlands discussion panneledytuj opis zdjęcia


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pogotowie Zamkowe Katowice

Pilnie poszukujesz ślusarza w Katowicach, który naprawi popsuty zamek? Z pomocą nadejdzie Pogotow...
Polska - Katowice 2021-09-25 Dodał: PZ Katowice Usługi finansowe Zobacz ofertę

Pogotowie Zamkowe Sosnowiec

Pogotowie Zamkowe Sosnowiec to profesjonaliści, którzy oczekują na to, aby Państwu pomóc. Przez w...
Polska - Sosnowiec 2021-09-25 Dodał: PZ Sosnowiec Usługi finansowe Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert