Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPierwszy Polski Pawilon na METS 2016 w Amsterdamie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ewa Chmura-Golonka | 2016-11-29 12:49:55
mets, targi, łodzie, jachty, wyposażenie, marina, wphi, polboat

Polskie firmy, od wielu lat obecne na METS, po raz pierwszy mogły zaprezentować swoje produkty i usługi w jednej lokalizacji i pod biało czerwoną flagą.

Na targach METS (Marine Equipment Trade Show) w dniach 15-17 listopada 2016 r. w Amsterdamie, po raz pierwszy w historii tych najważniejszych na świecie targów osprzętu, z inicjatywy Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty oraz we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hadze, powstał Polski Pawilon.

Polskie firmy, od wielu lat obecne na METS, wreszcie po raz pierwszy mogły zaprezentować swoje produkty i usługi w jednej lokalizacji i pod biało czerwoną flagą. W skład Polskiego Pawilonu podczas tegorocznej edycji targów weszły następujące przedsiębiorstwa: BWP Skórkiewicz, Delphia Yachts Kot, E-tech Drives/Star Investments, Model Art oraz Sea Line.

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty oraz WPHI w Hadze wspólnie zorganizowały stoisko promocyjne dla polskich firm, na którym gościło wielu wybitnych przedstawicieli branży morskiej oraz wysokiej rangi delegaci światowej organizacji ICOMIA oraz europejskiej EBI, których członkiem jest Izba.

Członkowie Zarządu Polskiej Izby podkreślają, że to dopiero pierwszy krok, umowa z RAI Amsterdam podpisana jest na cztery lata i już w przyszłym roku spodziewane jest minimum podwojenie ilości wystawców w ramach Polskiego Pawilonu. Targi METS zostały również objęte projektem „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” w ramach poddziałania 3.3.2 PO IR.

METS to międzynarodowe targi wyposażenia dla morskiego sektora rekreacyjnego, które co roku skupiają 1400 wystawców z 50 krajów świata. Targi odwiedza 22 tys. osób związanych z branżą morską z ponad 110 krajów świata.

Produkty i usługi prezentowane na targach pozwalają na kompleksowy przegląd rekreacyjnego rynku morskiego, a swoim zakresem obejmują następujące kategorie:

  • morski sprzęt elektroniczny i oprogramowanie,
  • wyposażenie wnętrz, meble, materiały i instalacje elektryczne stosowane w kabinach,
  • wyposażenie mariny, narzędzia i materiały do budowy łodzi, wyposażenie stoczni jachtowych,
  • sprzęt ratunkowy i bezpieczeństwo,
  • silniki, systemy mechaniczne i elektryczne i osprzęt,
  • odzież i dodatki dla załogi,
  • sprzęt pokładowy, żagle i olinowania.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hadze zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji targów METS, które odbędą sie w dniach 14-16 listopada 2017 r. w Amsterdamie.

Więcej informacji na temat targów znajduje się na stronie internetowej:

http://www.metstrade.com/mets/


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kooperacja TBZ dentysta

Kooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentysta vKooperacja TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Statki i łodzie, Zboża Zobacz ofertę

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Czarter jachtów motorowych

Początki firmy Wypożyczalnia Mazury sięgają roku 2010, kiedy właściciel firmy zdecydował się na z...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert