.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  "Forum Bezpieczeństwa Energetycznego NATO. Wymiar morski" "NATO Energy Security Forum: The Maritime Dimension" - 8 czerwca br. Warszawa

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Ważbiński | 2016-05-25 11:47:39
  forum, bezpieczeństwo energetyczne, nato, wymiar morski, warszawa


  "Forum Bezpieczeństwa Energetycznego NATO.

  Wymiar morski"

   

  "NATO Energy Security Forum: The Maritime Dimension"

   

  odbędzie się 8 czerwca br. w Hotelu Sofitel Victoria

  w Warszawie

   

  Forum organizowane jest przez Akademię Marynarki Wojennej, Energy Security Centre of Excellence i Zarząd Targów Warszawskih S.A.

  Głównym celem Forum jest stworzenie wspólnej platformy dla dyskusji na poziomie politycznym i eksperskim na temat bezpieczeństwa energetycznego w Europie w wymierze morskim.

  Forum przyczyni się do podniesienia świadomości dotyczącej zmieniającej się perspektywy bezpieczeństwa, jak również będzie służyć wymianie praktycznych spostrzeżeń na temat sposobów poprawy instrumentów NATO do przeciwdziałania zagrożeniom bezpieczeństwa energetycznego.

  Wydarzenie ma na celu zgromadzenie czołowych ekspertów, naukowców akademickich, badaczy i polityków do wymiany i dzielenia się swoimi poglądami i doświadczeniami na temat aktualnych zagrożeń bezpieczeństwa energetycznego oraz im zapobiegania. Koncentruje się także na kwestiach bezpieczeństwa dostaw oraz ochrony krytycznej infrastruktury energetycznej.

  Do udziału w tym wydarzeniu zostają zaproszenie eksperci NATO, Unii Europejskiej i innych instytucji.