Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGdzie po pomoc i informacje

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Dorota Kazimierczak | 2015-06-15 10:25:33
holandia, handel, eksport, import

W Polsce działa kilka organizacji, które oferują pomoc prawną oraz ułatwiają nawiązywanie kontaktów handlowych w Holandii.

To m.in. Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza. Instytucja ta, posiadająca biura w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Współpracuje ona z międzynarodową siecią holenderskich izb gospodarczych działających w wielu krajach Europy. Izba działa na rzecz promocji i rozwoju kontaktów gospodarczych pomiędzy Polską a KN. Jej misją jest działalność na rzecz promocji i rozwoju kontaktów gospodarczych między Polską a Holandią. Organizuje warsztaty, seminaria i sympozja poświęcone zagadnieniom istotnym dla warunków prowadzenia działalności gospodarczej, a także gości czołowych przedstawicieli sfer politycznych.

 

 

Izba wydaje również własny Bulletin, który ukazuje się w cyklu kwartalnym. Zrzesza ok. 110 firm aktywnie uczestniczących w wymianie handlowej między Polską a Holandią, w tym wszystkich największych inwestorów holenderskich w Polsce, jak również wiele małych i średnich przedsiębiorstw.

Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza oferuje również kompleksowy zakres usług doradczych w kwestiach związanych z uruchamianiem i prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku polskim i niderlandzkim. (www.nlchamber.com.pl).

Drugą instytucją jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polsko-Niderlandzkich. Utworzono je w 2007 r. i ma ono na celu zrzeszanie i reprezentację interesów polskich przedsiębiorców działających w Królestwie Niderlandów oraz aktywną współpracę z miejscowym środowiskiem administracji i biznesu na rzecz rozwoju stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Holandią, Organizacja zapewnia wszechstronną pomoc polskim podmiotom przy realizacji ich interesów na terenie Niderlandów. (www.vpno.nl).

Trzecią organizacją jest Polsko-Niderlandzkie Centrum Wspierania Handlu i Inwestycji (Nederlands-Pools Centrum voor Handelsbevordering – NPCH). To organizacja działająca w ramach zrzeszenia holenderskich izb przemysłowo-handlowych. Liczy ok. 80 członków. (www.handelsbevordering.nl).

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

oferta TBZ dentysta

oferta TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Zdrowie i medycyna Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert